top of page

Kasside käitumisteraapia

Mis see on?

Paljud inimesed arvavad, et kassid on isepäised ja teevad, mida tahavad. Tegelikult ei vasta see tõele. Enamik kasside käitumisprobleeme on põhjustatud inimeste ja kasside vahelistest arusaamatustest. Kui nende muredega tegeleda ja käitumisprobleeme muuta, siis saate nii Teie kui ka teie kass(id) palju rõõmsamalt koos elada!

Kuidas see töötab?

Ei, kassidega ei ole võimalik rääkida. Küll on aga võimalik lugeda kasside kehakeelt. See on justkui detektiivitöö, mida teeb käitumisterapeut, et aidata teil näha oma elukeskkonda enda kassi seisukohast. Koos töötades saate aru, mis on teie kassi käitumisprobleemide põhjuseks.

Milliseid probleeme saame aidata lahendada?
  • Hävituslik märgistav käitumine (uriin ja väljaheited);

  • Häda tegemine liivakastist väljaspoole; 

  • Kraapimine ja muud hävitavad tegevused (nt mööbli kraapimine);

  • Agressiivne käitumine omaniku, teiste kasside või pereliikmete suhtes (nt küünistamine, hammustamine, ründav tagaajamine, muul viisil kiusamine jne);

  • Kräunumine või muud sobimatud häälitsused ja obsessiiv-kompulsiivne käitumine;

  • Muu nn "halb käitumine";

  • Uute kassipoegade, teiste kasside või loomade perre toomine, või uute inimeste tutvustamine;

  • Nõuanded kassipoegade ja täiskasvanud kasside eest hoolitsemiseks; 

Kuidas me aitame?

Skype konsultatsioon inglise keeles. Tänu tehnoloogilistele võimalustele saab Alice olla abiks kassiomanikele üle terve maailma :)

 

Konsultatsiooni hind:

1 tund: 40 € 

alice.jpg
Alice Chau-Ginguené

Alice on ​kassihoidja ning kasside käitumisterapeut Dublinis juba üle 10 aasta (Maowcare). Alice omab kasside käitumisterapeudi sertifikaati "Advanced Award Certificate of Feline Behaviour (with Distinction), COAPE" ning osaleb iga-aastastsel kutsealase arengu koolitustel. 2018. aastast alates õpib Alice Queens´i ülikoolis Belfastis, kus omandab magistrikraadi loomade käitumise ja heaolu valdkonnas. Alice on ka tunnustatud loomade esmaabi koolitaja. Ja mis kõige tähtsam- Alice on olnud üks kallimaid ja pikaajalisemaid PetPali Heleni sõpru! :)

bottom of page